| last_9432 a întrebat:

Ce teme merg pe LGku990i?
Am incercat mai multe dar nu merg straight face

8 răspunsuri:
| Ciufu a răspuns:

Nu se gasesc teme pentru modelul tau... dar crede-ma stiu cum e fiind ca eu am un telefon care tot asa nu ii pot gasi teme off...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mege nici o tema numa ce ai in tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista teme pentru. lgku990i am si eu si degeaba am cautat de mi-au cazut ochi in gura rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti pentru ca am si eu tel de acesta si nu gasescsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu la fel si chiat eram curioasa sa vad daca gasesc ceva... ce najpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati pe zedge.net

| asuddenflame a răspuns:

Din pacate nu cred ca sunt teme pentru lgku990, eu am lgkp500 si nu gasesc teme pentru el.