| andreea2011 a întrebat:

Am intrat pe diferite siteuri pentru a cauta niste teme pentru lg kp502 cookie...chestia e ca am gasit niste teme care spun astia de pe site k sunt speciale pentru acest telefon si merg. dar am tras de pe acest site(nu vreau sa dau nume) mai multe teme si in loc sa fie teme sunt imagini de fundal am incercat sa convertesc chiar eu insami o tema. dar nu prea mam descurcat cam deloc ma puteti ajuta si pe mine in vreun fel? si scuze categoria

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Vezi extensia temei default din telefon si cauta teme pe acea extensie