| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Ce the sims imi recomandati? Daca nu stitii de unde il pot descarca ar fi super:X dar e ok si fara linkoh go on! Funda:X:X:X:X

4 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Eu ti-as recomanda Sims 3. cu toate pack-urile daca se poatebig grin : Ambitions, Late Night, Generations etc. Nu imi mai vin acumbig grin Cauta si tu pe Google.

| KanameKuran a răspuns:

Hei daca vrei sa iti zic de unde sa il descarci e simplu Pirated bay.
Iti recomand sims 3 pentru ca e interesant modul in care poti sa "ucizi"
poti sa ii sufoci, arzi,

| XxXxAlessiaXxX explică (pentru KanameKuran):

Zimi te rog, de unde il pot descarca?

| iullyan22 a răspuns:

Pai depinde ce pc ai. Daca ai unu bun eu iti recomand The Sims 3. Dupa parerea mea e cel mai bun...

Întrebări recente