| laur_6762 a întrebat:

Ce tramvai trebuie sa iau sa ajung de la Iulius MAll in Copou?
si cum ajug din gara Iasi la Iulius Mall?

1 răspuns:
| Macho a răspuns:

Eu sunt stabilit in italia de vreo 5 ani. Dar, daca nu ma insel : Din gara la Iulius Mall ajungi cu Tramvaiul 3 : Gara - Dancu. Iar de la Iulius Mall in Copou ajungi cu autobuzul 121 daca nu ma insel si cu 13 din Padure de jos (Inainte de Tg Cucu ). Asta daca nu s-a mai schimbat ceva de vara trecuta. Inainte le stiam bine, dar acum doar vara mai umblu prin Iasi tongue Bafta!