| 00mcr4life00 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa visez ce vreau? aseara de exemplu am cautat pe google o fata pe care nu o mai gasesc si dupa aia am visat-o... asa merg lucrurile sau cum? daca o sa ma gandesc la fata asta in gandul meu sau am sa incerc sa o caut pe net o sa-o mai visez si in seara asta?

7 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Inainte de a te culca gandeste-te la cea ce vrei tu si pe parcursul zilei daca te-ai gandit la cea ce vrei tu sa visezi s-ar putea sa sa visezi pentru ca u te-ai gandit la acel lucru fooarte mult si asa subconstientul tau lucreaza atunci cand tu dormi.

| EmotionalKoma a răspuns:

Si eu doar ce am pus o intrebare asemanatoare, te anunt daca imi vine vreun raspunswinking

| ProjectJackpot a răspuns:

Esti lol, omulelaughing. Cum sa visezi o fata, daca o cauti pe google? N-are sens, nu? Pai, asta ai zis tu...

Caut-o in viata reala pe "fata din vis"winking

| ProjectJackpot a răspuns:

Era cumva o animatie,"fata", nu? Eventual Naruto sau Hulk...sau Peter Parker

App.ai votat aiurea stupid. Ce vroiai sa-ti zic...sa te mint?

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Probabil ti'a ramas in minte acea fata:d
De fapt lucrurile merg cam asa... daca ceva iti ramane in minte...sau te'a impresionat (sa spunem) pe moment. cam aia visezihappy

| CrazyFox200 a răspuns:

Da inainte sa te culci incearca sa te gandesti la ea. Sa te gandesti la fata ei. Si incearca sa iti imaginezi ca trebuie sa vorbesti cu ea. Sau ca o salvezi de unde va, etc. Asa vei reusii. SUCCES!

| adananaanana a răspuns:

Pai inainte sa te culci de gandesti al ea si sa adormi cu gandul la ea si gata. funda?