| Dazzzie a întrebat:

Cum fac sa visez pe cine vreau?
Stiu faza cu. ma gandesc la persoana respectiva si adorm cu gandul la ea.
am facut asta. dar printr`o prostie. cred ca m`am gandit la altceva inainte sa adorm.
si incerc sa visez persoana respectiva de cateva nopti. rolling eyes
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Detanatar a răspuns:

Uneori aceasta smecherie ar putea sa nu functioneze daca nu a fost foarte intensa.Incearca dupa ce te culci in pat si incerci sa adormi sa te gandesti la o situatie din viata legata de acea persoana, cand vorbeai cu ea, cand ea facea unele lucruri s.a.m.d.Incearca sa-ti imaginezi chipul persoanei.Astfel vei reusi sa treci din constienta in inconstienta cu tabloul ei in gand.Mult succes!

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Gandeste-te la mine.pa

| haiZI a răspuns:

Te rog schimba avatarul ala ca de-l mai vad mult o sa ajung sa-l visez pe Bieber.haha

| sweettyyyy a răspuns:

Nu poti sa visezi pe cine vrei, u. Dar visele vin singure, atunci cind mintea ta e supra obosita, si cand dormi, parca face un filmuletz, de tot ce ai facut, gindit ziua...Acum intelegi? Asha ca trebuie sa te apuci sa faci toata ziua si sa te gndestila persoana care vrei so visezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helloo persoana pe care ai visat`o a adormit cu gandu la tinehee hee
Nu ai cum sa visezi pe cine vrei tu!winking