| UsSerName a întrebat:

Ce trebuie sa-mi iau cu mine la piscina?

Răspuns Câştigător
| Poinsettia a răspuns:

Prosoape, gel de dus, jocuri, reviste, snacks-uri (asta daca nu vrei sa platesti aproape dublu la piscina pe ele), un prosop mare pe care sa stai, lotiune de soare si multa voie buna. happy

13 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Neaparat lotiune ca sa nu te arzi, un prosop mare ca sa stai la bronzat ca stiu ca nu stai toata ziua in piscinalaughing), un pic de macare un sendvis sau doua un suc atat doar

| Abcfunny a răspuns:

O apa plata, o crema, prosopul, o palarie [nu recomand ochelari, mai ales daca stai la soare]

Distractie placuta!

| Queen_Madalina_1999 a răspuns (pentru Abcfunny):

O cremă de protecție sau de care?

| Diana498 a răspuns:

Costum de baie, prosop de stat pe el, prosop cu care sa te stergi, ochelari de soare si de apa*, crema de soare/ ulei, colac, saltea de apa, punga in care sa-ti pui costumul de baie ud, telefon, o revista, ceva de rontait, o sticla cu suc/apa cu gheata (rece), umbrela, slapi, sampon si gel de dus... funda?

| AnaBlackVampire a răspuns:

Pai: costum de baie, ochelari de innot, ochelari de soare, revista/carte, prosop, papuci...nu stiu orice mai vrei tubig grin

| Cristary a răspuns:

Costum de baie, prosop, ochelari de soare, ulei de plaja, papuci, palarie/sapca, colac, vesta de salvare, suc/apa, si cam atat. big grin
Have fun!

| denisa_4116 a răspuns:

Ceau pai prosop dress suc apa telefon casti etc

| Gigiku a răspuns:

Prietenii. happy

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Costum de baie
Ochelarihee hee
Creme [ protectie solara, ulei bronzant etc ]

Si, cam atat happy.

| BeatriceKnowles a răspuns:

Pai costumul de baie.
Creme ceva de protectie.
Sucuri, ape
Telef.mobil
si cam atat

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Iti iei vacuta d funiutza si vreo 2 gaini laughing

| Georgia_1376 a răspuns:

Pai in primul rand protectia soalara, o palarie, prosop, unu-doua sandwichuri, apa, ochelarii de soare si eventual o carte
Te-am pupat:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti lua mult cu tine cateva senvisuri 2, 3 sucuri si fructe si legume