| Ioana1703 a întrebat:

Voi merge la piscina si nu stiu ce trebuie sa imi iau la mine. Imi puteti spune?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Costumul de baie, prosop, casca de protectie pentru par, slapi sau papuci, bani, act de identitate si evident haine uscate, pentru plecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosoape de plaja (ca sa pui pe sezlong)
Costum de baie.
Niste papuci curati de casa sau de cauciuc
Cam atat avand in vedere ca probabil este o piscina interioara ca nu sta nimeni afara pe vremea asta deci nu ai avea nevoie de palarie sau ochelari..crema de plaja nici atat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei costum de baie pe tine de acasa
Prosop de sters e bine sa ai sau iei din ala de plaja mare dar sa absoarba apa ca multe sunt prea subtiri
Papuci de guma
Daca nu au bar acolo iei o sticla de apa la tine

| Vash96 a răspuns:

Apa