| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa NU facem in timpul liber?

18 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa ne stresam!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In timpul liber nu imi place sa stau degeaba, trebuie sa am o ocupatie chiar daca e ceva lejer.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In timpul liber faci ceea ce iti face tie placere sa faci. Sigur ai hobby-uri, nu? Faci tot ceea ce nu se numeste "indatorire" sau "obligatie".

| Razvan a răspuns:

Nu trebuie sa ne sinucidemwinking

| Vizitiul a răspuns:

Nu trebuie sa lasam deoparte distractia!

| Bishop a răspuns:

Sa muncimhee hee

| Malvina24 a răspuns:

Sa nu ne uitam la tv! oricat spun unii ca pare ''relaxant'' nu este! Televizorul este la fel sau chiar mai daunator decat calculatorul! In timpul liber trebuie sa ne receem sa ne bucuram de ''timpul liber '' ca doar e timp liber nu?

| Aliyaa a răspuns:

Sa nu irosim timpul aiurea

| miauu a răspuns:

Plictisim
stresam
suparambig grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Sa dormim ( e cam trist asa), sa ne facem nervi (avem destule ocazii sa ne facem la scoala sau la munca), sa nu iesim din casa, sa nu facem ce avem chef big grin

| putzulica a răspuns:

Treabalaughing

| marialina a răspuns:

Sa nu stam acasa!

| gabryel a răspuns:

Sa nu ne drogam...

| gabryel a răspuns:

Nu nici la servici nu putem dar unii in lipsa de idei in timpul liber mai apeleaza si la astfel de lucruri. Si la servici in orice caz nu pentru ca daca ne prinde sefu... vrea si el si e scump un gram.

| Gabriela01 a răspuns:

Ce intrebare. faci ce vrei. ca de aia e timp liber laughingnu exista NU

| hai_si_tu a răspuns:

Sa ne dam in cap sau sa ne scoatem ochiii ( mai stii ce poate face omul la plictiseala) :-s.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ne pierdem timpul cu prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabryel, dar la serviciu putem?