| anonim_4396 a întrebat:

Ce putem sa facem in timpul liber ca sa ne simtim bine?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Gandeste-te la lucrurile care-ti aduc bucuriehappy si pune-le in practica (Picteaza, citeste, iesi in oras cu prietena/prietenii, vizioneaza un film, gateste, danseaza, asculta muzica ta preferata, iesi cu baietii la fotbal...etc)

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Sa iesim cu prietenii..nu conteaza unde, nu conteaza cand...important e sa fie cu prieteni!

| otypa a răspuns:

Sa mergeti la un film sau in oras

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Pai depinde de fiecare. Pe mine ma relaxeaza drumetiile (pe jos, masina, etc) sau bricolajul. As "mesteri" prin casa non-stop. unii au o senzatie placuta din lenevitul in pat, deci e la latitudinea ta sa descoperi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste-te la lucrurile care-ti aduc bucuriehappy si pune-le in practica (Picteaza,citeste,iesi in oras cu prietena/prietenii,vizioneaza un film,gateste,danseaza,asculta muzica ta preferata,iesi cu baietii la fotbal...etc)