| BUBULINA a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti, sa jucati fotbal, sa gatiti, sa va uitati la tv, ca cititi, sa va plimbati,?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de gatit, restul imi plac.

22 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Pentru o viata echilibrata trebuie sa faci din toate cate putin si cu multa placere.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai in primul rand sa ma plimb cu prietenii happyCam tot ce ai enumerat in afara de fotbal big grin
Tie ce iti place?happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sa gatesc, sa ma plimb... sa joc bascket, sa citesc. Nu ma inteleg cu televizorul. Ma uit foarte rar la cate un film sau poate la stiri...

| Silvia a răspuns:

Sa ma joc cu mingea.nu neaparat fotbal.imi placea mult sa ma joc patratsica sau miutsa cu baietii :d
si pe locul doi sa ma plimb (cu prietenii:d)

Shin
| Shin a răspuns:

Sa joc GO... si cam ce ai scris si tu acolo (in afara de fotbal) happy
Shin.

| BUBULINA explică:

@adina ia vezi ca ne suparam laughing))

April
| April a răspuns:

Cel mai mult imi place sa lenevesc dupa ce am facut unele lucruri din lista ta si altele inca...

| JustMeFlory a răspuns:

Sa gatesc...si sa imi petrec timpul la tv si pe TPUhappy

| JackieSue a răspuns:

Sa joc fotbal, chiar daca sunt fata joc cu frati-miu si cu prietenii lui si baietii de la blocwinking.

| Lorenyk a răspuns:

Sa ma plimb si sa ma uit la tv. restul, nu. imi mai place sa ascult muzica

| roksyk a răspuns:

Sa citesc. Categoric.

| D-Anna a răspuns:

Legiuitoarea aia o fo deep insidebig grin fotbal:X si sa te plimbi e bine dar sa citesti o carte buna pe balansoar e si mai bine, tv'u e bunlove struck sa gatesc poate daca nu dau foc bucatariei:d laughing

| aby a răspuns:

Cel mai mult imi place sa ma plimb.Mai ales acum ca e vara si am atata timp liber. Dar uneori mai simt nevoia sa stau si sa citesc, sa ma uit la tv sau chiar sa gatesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult sa gatesc...restul..cate putin din fiecarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@criticul, iti place sa gatesti? will you marry me? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,@adina, sunt bucatar de meseriebig grin... i will merry youlaughingbut...in another liferolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ criticul... o sa astept.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok,@adina...sa iti aud cererea...cum ma ceri tu de sotrolling on the floor...aici pe tpu.rolaughingin fata a mii de persoane care te incurajeazarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să simt că pot să mă împlinesc sufletește.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@criticule, pai te-am cerut o data...Astept viata urmatoare ca sa ne si casatorim. Sper sa stii sa gatesti si atunci tongue

| mcclaude a răspuns:

Plimbarile de weekend cu bicicleta sau cu caiacul, din cand in cand un off-road.

| paramell a răspuns:

Sa ma plimb cu masina si sa ma uit la filme de comedie