| CPPC a întrebat:

Ce va place mai mult?
Teatrul sau filmul?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele, fiecare are ceva aparte!
Pa, pa.

| Catalion a răspuns:

Ambele.

| larya234 a răspuns:

Ambele>>

| Wonderland a răspuns:

Amandoua...desi cei care fac teatru pot lejer sa faca si film dar invers mai rar :*

| AdeeLinee a răspuns:

Filmul:X

| frumusik96 a răspuns:

Filmul. Mai interesant

| Shopiaalin a răspuns:

Filmul!
este mult mai fain
un film este facut cum trebuie
insa la teatru poti sa uiti replici si deaja numai ii ceva placut

| aly a răspuns:

Filmul.

| CiicxuBăă a răspuns:

Teatrul. Filmul... Nu muncesti destul de mult la el, deoarece poti sa vorbesti cat de incet vrei, camerele fac sa se auda mai tare. Dar la teatru iti trebuie multa forta pentru a vorbi tare ( si sa nu tipi ). Stiu asta din propria experientawinking La film. ok, plangi dar la teatru. ai incercat vreodata sa te prefaci ca plangi, dar sa nu te prostesti si sa rupi inima cuiva? Deci teatrul este o arta, filmul mai putin happy

| MissFashionPrincess a răspuns:

Teatrul clar...nici nu se pot compara
De ce? Fiindca miezul emotiei de spectator se naste in salile de teatru, si nu in cinematografe. Te inalti, te transfigurezi o data cu actorul... Cand traiesti o poveste care se deruleaza onest, fara taieturi de montaj, cand miracolul se naste numai si numai pentru tine, intr-o derulare unica si fabuloasa...

| xoxxxoooxo a răspuns:

Filmul...
Filmele au peisaje frumm si mai interesante [parerea mea]

| baiatulxboyx a răspuns:

Filmul.