| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Hey fetelor. voi ce pasiuni aveti? mie imi place ciclismul, BmX si skateboarding big grin ciudat pentru o fata nu? thinking voua ce va place sa faceti in timpu liber? >:

8 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu,nu mi se pare deloc ciudat,si mie imi place sa merg cu bicicleta,de skateboarding am vrut sa ma apuc,dar mi se parea foarte greu si am renuntat.Mie imi place foarte mult sa scriu, sa citesc, si ...nu pot spune sa cant la chitara, dar vreau sa invat, si voi invata.Cam astea sunt hobby-urile mele.Am incercat sa fac si parkour,dar inca odata,putin cam complicatlaughing.Nu sunt cine stie ce talent extraordinar[nu am nici unul de fapt, asta doar daca,, a face lumea sa rada" se considera a fi].
P.S: I'm a girlbig grin

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ma uit la animeuri, ascult r0ck \m/, merg la shopping :-X, merg la film in fiecare saptamana;)), urmaresc baieti pe strazi cu un grup de 2 fete :)) Si cand am timp ma duc la localul colegului meu cu care fac tenis si fac stand-up comedy [ http://www.youtube.com/watch?v=WSsBUdHrqao - Sa sti mai exact ce este Stand-up comedy :D ]. De asemenea, desenez :D Si mananc pizza :)) Seara ies in Mamaia cu fetele B-)
Pai...Cam asta ar fi :D

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Poi in timpul liber:
Net/Blog
Poze
Stau cu prietenii
Ascult muzica si eventual ma uit la vreun film/serial
Imi place sa ma dau cu rolele love struck. Si cu bicicleta daca mi-as lua una noua.
Citesc love struck Imi place foarte mult sa citesc love struck.

| Anduciu a răspuns:

Mie imi plac pasarile. Daca ar fi dupa mine, m-as muta in Noua Zeelanda, mi-as face o ferma de gaini si as face si o columbarie pe langa ea.

| NebuniKkdeea a răspuns:

Pai imi placa sa joc volei fotbal betminton sa desenez sa cant sa ma dau cu rolele sa cant la chitara...

| FrozenHeart_4330 a răspuns:

Pai cand sunt plickty citesc o carte si alteori mai ies cu baietii afara si joc fotbal, ciudat nup?smug

| Al3cSu7za a răspuns:

Eu majoritatea timpului mi`l petrec la calculator pe triburile,conquiztador,rummy, the west, facebook etc...in rest ma dau cu rolele, cant la chytara! ma plimb seara!

| popmirgea1999 a răspuns:

HEY :*
Si mie imi place cilcismul:X:X
Chiar azi mi-am facut roata ca aveam pana si mai incolo ies la o plimbare