| djacido a întrebat:

Ce va place sa vedeti/urmariti pe internet?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Imi place sa imi fac prieteni pe forumuri, sa discut cu ei happy mai urmaresc cateva bloguri pe care scriu oameni de treaba, mai postez ceva si pe blogul personal, mai incarc cate un film pe Youtube sau ma uit la videoclip-uri.

Oricum, majoritatea timpului cand PC-ul este deschis merge si o muzica, ca sa nu fie prea liniste in casa.

PS: nu stau pe Facebook, iar pe Y! M intru ocazional, si cel mai mult imi place sa comunic cu altii prin comentarii pe blog, forumuri, TPU, si sa aflu lucruri noi, interesante, nu toate prostiile de la TV.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De obicei urmăresc articole din domeniul IT(forumuri, etc), asta pentru că în ceea ce fac presupune o învățare continuă, deoarece tehonogia evoluază zi de zi.

| N0xEterniS a răspuns:

Nu prea urmaresc online.Nu ascult muzica on, nu vad filme on tot ce vreau downloadez pentru ca am unde.happy

| 220V a răspuns:

Realitatea si nu ma refer la televiziune

Răspuns utilizator avertizat