| Lumy a întrebat:

Va place serialul HEROES, il urmariti?

Răspuns Câştigător
| Andreea9311 a răspuns:

La inceput ziceam ehh... oh go on inca un serial sf. m`am uitat la primele episoade si de atunci : I`m addicted to Heroes"laughing

14 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E cel mai suoer serial pe care l-am vazut vreodata.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Heroes, se transmite pe Antena1, un serial american creiat de TIM kring pentru postul NBC. Îl urmaresc si îmi place foarte mult.

| Pho3nix a răspuns:

Da...am vazut toate sezoanele acum vreo 3 luni.
Serialul e foarte interesant si frumos.
Acum astept sezonul 4.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu...nu-mi place... dar e si normal ca nu ma incadrez ca virsta si nici timp nu am.

| Elly4all a răspuns:

Nu, eu nu-l urmaresc.

| RetroX a răspuns:

Da. E super tare. Am vazut toate episoadele. Abia astept sa inceapa sezonul 4. love struck

| sorin a răspuns:

Ma-m uitat si eu dar nu imi place

| pepe a răspuns:

Este un serial interesant, dar din păcate ora la care este difuzat nu îmi permite să il văd în fiecare zi.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Nu-l urmaresctongue.

| Swabia a răspuns:

Nu il urmaresc....aseara am vazut un episod dar din lipsa de ocupatie. happy

| Misterious a răspuns:

DA...:X:X:Xam ajuns la sezonul 3 happy...si inca se mentine suspanusul

| somebody a răspuns:

Interesant serial.Am vazut toate episoadele... happy

Răspuns utilizator avertizat