| denysuk25 a întrebat:

Ce vedeta nu o suportati? ( eu Nichita, Sanziana Buruiana si Pamella)

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Mihai Petre

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Eu una nu il suport pe Justin Bieber:-&

| Minnie a răspuns:

Eu nici macar nu stiu cine sunt fetele astea. Daca nu-ti place de cineva, eu zic ca nu trebuie sa le urmaresti la tv si sa stii ce fac ca atunci inseamna ca iti plac. Publicitatea negativa tot publicitate se numeste. Nu-ti place de cineva, nu vorbesti nici cu acea persoana nici despre acea persoana. Ignori pur si simplu asa cum ignor eu tot ce inseamna stiri "mondene" gen click, can can. Monden inseamna cu totul altceva decat inseamna in Romania.

| WR104 a răspuns:

Eu nu suport pe cei ca tine care fac din niste oameni de nimic vedete.

| Esm a răspuns:

Nu mi se pare ca Nichita si Sanziana sun vedetelaughing eu nu ii suport pe Pattison, Paris Hillton, Dakota Faningbig grin