| anonim_4396 a întrebat:

Ce vedetă nu suportaţi?

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Am multe "vedete" laughing
Conectaru, ca cica se mandreste ca e tigan, desi cred ca a zis-o ca sa n-o zica altii inaintea lui.
Antonia, ca daca citesc ce scrie in articolele cu si despre ea, o sa aflu si cu ce mana se sterge la... nas laughing
si toti astia care fac muzica de 2 bani, ca se "prostitueaza".

| Kasia a răspuns:

Tonciu.

| IndiferentXD a răspuns:

Ce e aia?

| FataAmintirilor a răspuns:

Nici mie nu imi prea plac adica nu prea suport vedetele...ei ele sunt vedete... adica fitoase..sclifoste..insuportabilee Daca nu-ti place de cineva, eu zic ca nu trebuie sa le urmaresti la tv si sa stii ce fac ca atunci inseamna ca iti plac. Publicitatea negativa tot publicitate se numeste. Nu-ti place de cineva, nu vorbesti nici cu acea persoana nici despre acea persoana. Ignori pur si simplu asa cum ignor eu tot ce inseamna stiri "mondene" gen click, can can. Monden inseamna cu totul altceva decat inseamna in Romania.

| Ana235 a răspuns:

De la noi? Pe niciuna!