| droomather a întrebat:

Ce ziceti 4Story sau Fiesta Online?

16 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Fiesta Online, e mult mai bun.

| selfie a răspuns:

Eu nu am jucat fiesta online dar 4story da, dupa imaginile de pe google arata fainut jocul. eu zic ca fiesta online big grin

| ExpertInMuzica a răspuns:

Un vot pentru. 4Story.

| Stefy_5345 a răspuns:

4story ador jocul asta, e un geniu ala care l-a creeat.

| spad3r a răspuns:

Fara suaprare dupa gusturile mele nu as vota pentru niciunul... deci votul meu esti NUL

| Muzika a răspuns:

Fiesta

| manumyman a răspuns:

Fiesta Online...parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare este fiesta online The Best

| har a răspuns:

M-am uitat pe google la fiesta online... pe bune? Nu ma deranjeaza ca e cu copii ca si eu sunt copil dar macar de aratau unpic mai bine, alea sunt vraji sau ce? Si sa fim seriosi ce lupte... eu votez 4story

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Eu zic Fiesta online pentru ca e mai de copii si e foarte frumos am si eu cont...Deci eu zic ca Fiesta online dar e frumos si 4Story deci instaleazale pe rand si vezi care iti place mai mult:* Succesc:X

| footbalistu a răspuns:

Eu zic fiesta este un joc super tare merita jucat ie mult mai misto decat 4 story. VOT FIESTA ONLINE. happy

| paul_3769 a răspuns:

Buna.eu ma joc 4story.fiesta online nu m-am jucat dar din cate vad pe net ii cam de 3-5 ani. 4story este genial ii jocul perfect Stefy are dreptate

| Sezzyo a răspuns:

Heyyoo...eu zic FIESTA! E un joc foarte reusit, avand la baza kingdom questurile, sau grindul foarte distractiv, mai ales cand le faci cu prietenii...acum depinde si ce varsta ai.Sau poate nu!
Bafta! Vot pentru fiestaaaa!

| Alerainbow a răspuns:

Fiesta Online e super tarehappy

| cartofu a răspuns:

Eu zic 4Story cai mai bun decat fiesta, nici nu stiu cum dar in 4 story poti face saritura tripla poate vadubla si poti sa zbori

| Mohhaa a răspuns:

FIESTA ONLINE, joc de 4 ani am atins un level mare, 95! JOCU NU E DOAR PT COPIII! 4Story e un **** de joc trebuie sa stai o luna sa intelegi cum sa inveti dabea in primul oras sa mergi.Iar fiesta e un joc foarte distractiv si foarte usor de invatat.iti recomand fiesta, ai incredere si vei vedea ca peste 2-3 ani nu vei regreta.Bafta

Întrebări recente