| Miuletz a întrebat:

Imi puteti da un joc anime adica sa fie gen 4story, sa-ti dea asa un aer de magie, sa-ti faci tu caracterul cum vrei tu (putin mai detaliat) si sa nu te misti doar stanga si dreapta, ceva gen ca 4story, Dragon Nest, nu conteaza daca e in engleza sau romana, adica sa fie mmorpg (online), sa fie gen 4story, adica sa te misti liber, nu neaparat sarit, dar sa nu fie ca Fiesta, e cam urat Fiesta, ceva cu grafica mai buna etc... daca exista

Răspuns Câştigător
| Ehe12 a răspuns:

Nostale,Dragonica.Nostale e super))

4 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Metin2

| Miuletz explică:

VA ROG inainte sa ziceti un joc uitati-va pe google ce inseamna anime, aceste jocuri care mi le propuneti (Wow, Lol, metin2 si altele nu sunt anime) un joc anime ar fi Fiesta...

| SnaKe342 a răspuns:

Incearca World Of Warcraft. totusi iti trebuie cam multa memorie.

| Miuletz explică (pentru SnaKe342):

Am incercat, si stii ce este acela un anime? cauta pe google imagini anime, Naruto este un anime, pokemon este anime, etc., in primul rand, in WoW poti face decat nivel 20, si da indeplineste toate cerintele mele, doar ca nu poti trece nivel 20 (decat daca platesti) si nu este un joc anime, Da pe google imagini Fieste the game sau pe YouTube cauta Fiesta gameplay, acela este un joc anime, sau da top 10 anime games pe youtube, acelea nu imi plac si de aceea am incercat sa caut pe TPU.