| treipuncte a întrebat:

Ce ziceti de adidasi nike mercurial merg luati la scoala, pe strada? ca am vazut la mai multi. mie imi plac. voi ce ziceti merg luati pe strada la scoala... FUNDA

Răspuns Câştigător
| MissyD a răspuns:

:-s. desi au un format cool si sunt foarte comozi, genul asta de adidasi sunt potriviti doar pentru sport [cel putin asa spun regulile modei, dar nu stiu daca te iei dupa ele big grin]. Oricum, merita sa ti`i iei, insa mai mult pentru ora de sport, pentru ca par prea de jogging pe strada:d. Pentru dus la scoala sau pentru plimbari incearca skateri sau sneakersi big grin

Sper ca ti-am fost de folos smug :* [fundita?batting eyelashes]