| treipuncte a întrebat:

Funda ...Am un prieten care si-a luat niste adidasi nike mercurial ...si ii poarta la scoala, in oras, cam peste tot? ce ziceti sa imi iau si eu? imi plac adidasi.

Răspuns Câştigător
| eddyplayswithEminem a răspuns:

Sunt destul de frumoase mercurialele desi sunt destul de scumpe si poate peste un an doi nu le mai porti... poti sa iti iei si de la Addidas si de la Nike dar mie nu prea imi convine sa dau 2 mil si ceva pe o pereche de addidasi care maine poimaine iti raman mici straight facemai bine iei mai ieftin si sunt si aia smecheri happy.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...dar mercurial nu erau doar pentru fotbal? pune si tu un link!

| noktambul a răspuns:

Adidasi Nike?! Au fuzionat firmele Adidas si Nike?! "Adidasi Nike " suna ca si cum ai zice ca ti-ai luat niste blue-jeans verzi!

| Buii a răspuns:

Frate, mercurialele is deja demodate, ia-ti mai bine o pereche de puma frumoase

| Papusa_1623 a răspuns:

Daca iti plac cumparatii.happy