| treipuncte a întrebat:

Ce ziceti adidasi nike mercurial merg luati si pe strada, la scoala? am vazut la mai multi si imi plac... as vrea si eu sa imi iau ce ziceti merg de luat la scoala? sau pe strada? FUNDA!

1 răspuns:
| Shopiaalin a răspuns:

Nu prea mergsadsadsad... sunt pentru sport ...acestia pe strada sau mai ales la scoala nu arata bine deloc, incearca sa iti gasesti alti adidasi care sa iti placa si care se potrivesc la mai multe "activitati"pentru ca acestia nu ii poti purta decat la fotbal sad.
funda?