| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de blackberry? e mai bun decat un touch screen? de ce?

2 răspunsuri:
| eu_5690 a răspuns:

Un verisor de al meu a avut un BlackBerry si nu la tinut nici un an.
la o cazatura,, bye-bye,,(adica s-a stricat)
e adevarat ca si cele cu touch screen sunt sensbile dar sunt performante si faine:X

| Mada4ghn a răspuns:

Dupa parerea mea...blackberry este mai bun decat un touch screen deoarece un touch screen se strica mai repede atunci cand cade pe jos.Dar daca este rezistent acel telefon touch screen, atunci putem sa il inscriem pe BlackBerry in categoria telefoanelor mai slabe, deoarece atunci cand cade pe jos pot cadea butoanele.Ehh.ma rog,, succesbig grin