| ayddyshhmee a întrebat:

Ziceti-mi si mie un telefon cu touch-screen. Si cat costa.

Răspuns Câştigător
| Rapperiţa a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-telefoane-touchscreen.html uite o lista cu telefoane touch screen.Alege-ti care iti place. Sper ca ti-am fost de ajutor

7 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Nokia 5230, 69 euro pe abonament la vodafone.

pace!

| mariusciocan a răspuns:

Mie=mi place lg ks360. are si touchscreen si tastatura querty. e destul de dragut. si il poti lua undeva la 250-300 lei de la "baieti" de -pe net

| AndutzaAndu a răspuns:

Nokia 5800 Xpress Music, Apple 3Gs, eu pe astea le ştiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg KP500-355 LEI

| teddyursuxxx a răspuns:

Ete naa! sunt MII de telefoane cu touchscreen. intra pe http://www.shopmania.ro/magazin~online-telefoane-mobile.html si cauta "touchscreen". o sa-ti apara 1000000000000 de rezultate. alege un telefon care iti place. succes!

| teddyursuxxx a răspuns:

Apple iphone 3gs - 2400ron / lg kp500 - 500ron

| ioåηä a răspuns:

Samsung Star :X:X:X... mie imi placebig grin:X