| AlexutuDeiu a întrebat:

Ce ziceti : Fantomele sunt adevarate?
Ce este la Fenomene strani e adevarat?
Sau este doar imaginatia noastra?
Funda cel mai complex raspuns

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Bu-hu-hu! yawn
Fantome? laughing o te rog... te pomenesti ca inca mai crezi si in vampiri... ce spun aia acolo sunt doar balivernechatterbox, sunt niste mincinosi liar

PS: mai este putin si e luna plina nail biting, ai grija la varcolaci, aia chiar sunt adevarati! straight face
traim in ecolul 21, nu in epoca de piatra rolling eyes
pupickiss

9 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Asa sunt ele numite.
Da, posibil dar sunt diavoli nu fantome!
Nu este imaginatia noastra.
De fapt fantomele sau strigoi cum ii numesc majoritatea sunt diavoli!

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu stiu ce sa cred... apropo daca ar fi sa ma gandesc la emisiunea fenomene stranii atunci chiar mi frica de fantome.de obicei nu ma gandesc ca exista asa ceva si nu mi frica.

| Madalynna97 a răspuns:

Pai acum trebuie sa o luam si logic
Dupa parerea multora nu ar exista fantome spirite Dar in unele cazuri au existat nu prea sunt genu care sa cred in ele Dar intr-un fel trebuie sa fim realistihappyOricand se poate intamplasad

| MMadalina a răspuns:

Totul este in imaginatia noastra dupa parerea meahee hee
Nu cred in fantome oh go on

Ps : sper sa nu ma viziteze una in seara astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele sau spiritele sun cam acelasi lucru. da sunt adevarate am patit-o pe pielea mea cand eram in gradina de dimineata 2009 mihailesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista mi so intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe explicatii eu cred ca nu exista cred ca sunt niste spirite care isi cauta linistea.se poate spune si fantome da nu prea... ele sunt niste spirite din oameni care spiritele exista da nu pot face nimic nici sa atinga dor isi cauta linistea adica sa se duca in Rai sau in iad care e o prostie iadu numai cei mai prosti se duk acolo.sidumnezeu iarta aproape orice in afara ca daca te sinucizi sau omori alta lume.parerea mea e ca toata lumea buna(si cei care injura nu e problema pentru Dumnezeu) pacatele mici se iarta

| MusicJacksonMichael a răspuns:

Fantomele exista? inca nu se stie unii zic ca este doar o poveste.alti ca sunt adevarate dar sunt unele dovezi ca si cum ele ari fi adevarate :

- Fenomene stranii ( sunt reale )

- in 1678 a fost un calator care a inceput o expeditie pe mare s-a rugat la mama sa ( moarta ) sa opreasca furtuna de pe mare si atunci acea apa a fost secata nu se stie cum oamenii de stinta cred ca din cauza schimbarii polilor nu stiu ce

eu cred ca este real fundita?big grin

| bosxsiege a răspuns:

Uni cred ca fantomele sunt reale iar alti nu. nu o asculta pe betty ce stie ea daca fantomele exista sau nu sa ati zic cateva lucruri despre fantome fantomele sunt niste suflete care nu is gasesc linistea sau pentru ca nu vor sa treaca in lumea de dincolo pentru ca au ramas atasate de ceva cum ar fi o casa sau doar o camera dintr-o casa...
cele mai multe fantome nu pot face rau dar unele arata ca niste fantome dar de fapt sunt demoni crezi ce vrei