| TheGrooveStreet a întrebat:

Ce ziceti pot sa rulez GTA IV decent pe urmatorul sistem : 3Gb Ram, Nvidia 8400GS 512mb, Procesor intel core 2 duo 2.2Ghz? P. S. Nu imi ziceti sa intru pe canirunit.com. etc. ca e o mare prostie. imi zicea ca nu imi merge burnout paradise si nici macar nu sacadeaza merge perfect. APP canirunit zice ca imi merge.

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Da poti, poti sa-l joci fara probleme.
Dar din cate stiu GTA 4 are niste probleme sacadeaza groaznic, nu stiu de ce. Trebuie sa cauti pe net niste patch-uri si sa le instalezi apoi o sa mearga normal.
Eu l-am avut atunci cand a aparut, l-am jucat 50 % si apoi l-am dezinstalat, ma plictisisem. Ma jucam foarte rar, asa ca intr-o zi m-am decis sa-l dezinstalez.
Jocul e destul de frumos daca ai chef si vrei sa-l joci.

Spor la joc.

3 răspunsuri:
| alexno2 a răspuns:

Nu poti ai nevoie de placa video si procesor

| alexno2 a răspuns:

Iai dat lui daniel funda pentru ce? ba daca esti nepriceput la ce postezi cum sa poti juca gta 4 la 2. 2 ghz si placa video de 512 doamne

| Lucy_2474 a răspuns:

Nu stiu cat de buna e placa da video, dar eu joc gta 4 pe 3gb ram, procesor Intel dual core e5500 2. 8ghz, si o placa video nVIDIA geforce 210 de 1gb, merge putin in reluare atunci cand ploua.