| TheGrooveStreet a întrebat:

Am urmatorul sistem : 1gb ram, placa video 512mb nvidia gf 8400GS (512mb), procesor intel core 2 duo 2.2Ghz. si nu sunt hotarat ce sa pun pe el, SA PUN INCA 2 GB RAM?, sau sa`mi cumpar o placa video? [vreau sa rulez pe el assasin creed brotherhood p el sa nu sacadeze] BUGET : 200 ron

4 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Mai baga ram. Sfatul meu.
Sarbatori fericite! M-am intors pe TPU!

| Foca a răspuns:

Iti pot da un raspuns corect daca imi dai specificatiile jocuclui adica pe ce ruleaza el minim. Asa dupa mine as zice sa bagi2 gb de ram sa vizi placa vidoe mai pui ceva si iti iei 1gb s daca nu iti merge asa imi tai p. A Ast funda mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din partea mea zic sa itit iei ram

| bogdan_8101 a răspuns:

Pai o placa mai buna nu cred ca iti trebuie...rami ddr 4-5
ca de o placa de 1gb nu ai bani