| nellyneliana a întrebat:

Ce zona din tara noastra o considerati cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| naty_3185 a răspuns:

Transfagarasan vatra dornei, poiana brasov

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Marea si Delta Dunarii love struckAstea le consider eu cele mai frumoase happy

| Flav a răspuns:

Cheile Bicazului si Delta Dunariiwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cum treci codrii de arama...

Zona muntoasa mai ales unde nu sunt oameni. Am fost in primavara la Nucsoara -unde a fost ultima celula de rezistenta anticomunista- frumooos.

| Klara a răspuns:

Ardealul :X
Dar si Moldova, foarte mult mi-a placut in Moldovahappy

| greg a răspuns:

Bucuresti

| hashe86 a răspuns:

Apusenii

| Diav0la a răspuns:

Ardealul... cum treci dincolo de Carpati parca pasesti intr-o alta lume, intr-o alta civilizatie, opusa zonei de sud a Romaniei... Eu la origini is Argeseanca ...mergand acolo am descoperit cu adevarat ce inseamna ospitalitate dezinteresata... iar peisajul .iooi divin...

| bibitza a răspuns:

Muntele love struck

| Roxata a răspuns:

Zonele de munte:
-Cheile-Bicazului.
-TransFăgărăşan.

| liviupaun a răspuns:

Transilvania si maramuresul pentru zonele pitoresti

| alexandra_1780 a răspuns:

Ardealul.si in special maramuresul, oamenii de acolo uimesc pur si simplu prin felul lor de a trai(linistit si frumos.si nu se dau la o parte de la nici un tip de munca).este impresionant peisajul si zonele turistice.(cavnicul si borsa pentru partiile de schi, barsana cu manastirea aia mare, cimitirul vesel, bisericile de lemn, portile frumoase de prin iza si multe altele).este o zona care merita vazuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Muntele, apoi marea.
Pa, pa.