| anonim_4396 a întrebat:

Ce zone din Bucuresti sunt ideale pentru jogging?

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Parcurile. Si pe aleea din jurul blocului, poti, daca nu ai multi caini in cartier.

daniela
| daniela a răspuns:

Parcul Herastrau si Tineretului sau in incinta Politehnicii, in jurul Casei Poporului etc

| inna a răspuns:

Prin Poliiwinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

In mod normal, parcurile. Dar orice alta locatie e bine-venita.

| sigmanet a răspuns:

Jogging poti sa faci unde vrei. De preferat in parcuri sau pe langa casa. Parcul tineretului, herastrau, tei...sunt cateva locuri reconmandabile.

| casperboyy a răspuns:

Depinde de zona. Eu stau in Crangasi asa ca locurile mele de jogg sunt fie herastrau, lacul morii, politehnica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In jurul casei poporului. E spatios, sunt putini caini (cel mai des - deloc). Are si portiune de urcare, si e f fain seara, cand e pustiu.