| anonim_4396 a întrebat:

In care zone din Bucuresti e chiria cea mai ieftina?

4 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

In acelea unde locuiesc oameni saraci... logic

| littlesunshine a răspuns:

Pantelimon, Cartierul 23 August (cel mai ieftin dar nu recomand) Rahova, si mai gasesti ocazii in casele nationalizate in mod special in zona veche a Bucurestiului..sect. 2. Gen mansarde, anexe, sau chiar camere in apartament cu propietarul iar la casele nationalizate no problem: sunt "extra"-decomandatelaughing. Bafta la cautat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Regula este zona de periferie a orasului unde chiriile sunt modice ori acceptabile, in centru sunt chiriile pe masura - explodate.
Bafta.
Pa, pa.

| mihaela_5589 a răspuns:

Cam in toate zonele pentru ca au scazut preturile la chirii