| Ancutss30 a întrebat:

Cea mai buna slujba in ziua de azi care mai este!?

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

În ziua de azi şi în România, aia de la biserică...

| AndraNicoleta a răspuns:

Depinde de domeniu. Cred ca cel mai bine cotate sunt cele in IT. Parerea mea.

| ilisium a răspuns:

"The oldest trade in the world"

| Spike189 a răspuns:

Cea mai buna slujba este cea care iti place tie cel mai mult!

| Amelya02 a răspuns:

Acea de a sta acasa, sau sa fi intretinuta big grin

| grgdlk a răspuns:

Cea mai buna slujba e aia pe care o ai sau o gasesti, nu prea mai poti face mofturi in ziua de azi

| Andrei07565486 a răspuns:

Sofer pentru un politician, sau in domeniul jurnalismului, reporter acum depinde si de ceea ce iti place. Parerea mea, cea mai buna slujba e Sa stai acasa 24/24 pe bani parintilor. sa pleci in excursii de sute de mii de eurolaughing)

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Una dintre cele mai bine platite slujbe este cea de avocat.