| alexx102428 a întrebat:

Ceasurile de mana de la Avon sunt de calitate?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce calitate astepti de la u ceas de 60-70 de lei?!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt de calitate, sunt doar decorative, niste chinezarii ieftine!

| xSega a răspuns:

Nu prea, sunt cam de aceeași calitate cu cele vândute la colț de stradă

| DejaVuDoc a răspuns:

Iubita mea a primit un ceas de mana de la avon, tot bine si frumos si i.a cazut odata pe covor si de atunci nu a mai mers. Ce pot eu sa iti zic din experienta. big grin

| addy200 a răspuns:

Sunt de calitate...proastă

| dannidiaconu a răspuns:

O firma care vinde si produce produse cosmetice nu are niciodata cum sa vanda si un ceas de calitate, parerea mea, exceptie Dior Chanell si alte brand-uri luxury