| 1290 a întrebat:

Ceau dati-mi niste nume pentru blog ! In blog vreau sa fac informatii despre gadegetur, tehnologii etc. happy ! plss heelp funda

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Tehnology Blog.

4 răspunsuri:
| marykate11 a răspuns:

I love IT sau IT help

| wizopo2 a răspuns:

New Tehnologies

| floweray a răspuns:

IT world, noutatiIT...

Pentru blog, incearca sa-l creezi cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

| DesCov a răspuns:

IT Generation