| frumusikasuper1000322 a întrebat:

Cece si Rocky(Bella Thorne si Zendaya Coleman)sunt prietene bune si in realitate?

Răspuns Câştigător
| Bubblesz a răspuns:

Da sunt foarte bune prietene.Chiar ele au spus asta intr-un interviu.Merg impreuna la Mall, in diferite tari cum ar fi Franta.Deci unde este Bella este si Zendaya si invers.
Dupa filmarile de la Shake it up au devenit foarte bune prietene.

11 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Da si sunt amandoua si cu Debby Rain

| Parisblue a răspuns:

Daa,sunt si in realitate!

| Carmy21 a răspuns:

Da sunt

| BabyDollRalukks a răspuns:

da, sunthappy

| xKoRy a răspuns:

Da,sunt prietene si in realitate.

| ღÐelly a răspuns:

Da

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Da cu siguranta!

| denysa_7658 a răspuns:

Da este si in film si in realitate pentru ca ele doua au spus regizorului lor sa fie amandoua in acelasi film.Te rog funda?

| LIzDindaZZ a răspuns:

De unde stiti toate astea poate ca da poate ca chiar acum se cearta nu se sdie ca de parca ati fost voi tocmai acola la ele sa le intrebati!rolling on the floorlaughing rad de voi cat puteti sa mintiti doamna ma pis pe mine de ras! Ha Ha Ha Ha Ha Ha

| petruta12 a răspuns:

Este adevarat ca bella thorne si zendaya au 13 ani?