| anonimgirl98 a întrebat:

Cine ştie ce greutate, înălţime şi vârstă au Zendaya Coleman(Rocky Blue) şi Bella Thorne(CeCe Jones) din Shake it up? Fundăă!

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Zendaya face pe 1 septembrie anul acesta 16 ani, are inaltime 1. 70 si greutatea 50 de kg.
Bella Thorne face pe 8 octombrie anul acesta 15 ani, are inaltimea 1. 63 si greutatea de 42 de kilograme.

4 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Zendaya: 15 ani, 53kg, 169 cm.
Bella Thorne: 14 ani, 154cm, 43 kg.

| Colorfulx a răspuns:

Bella Thorne-e nascuta 8 oct 1997; inaltime 1. 63 si 42 de kg ( nu e sigur, poate s-a mai ingrasat)
Zendaya Coleman-e nascuta in 1 sept 1996; inaltime 1. 70 iar greutatea chiar nu o stiu.Anyway...sper ca te-am ajutat.

| qpPatricia a răspuns:

Zendaya cam 1.71-1.72 si bella 1.62-1.65... greutatea nu stiu.

| jimjam a răspuns:

Zendaya Coleman are 16 ani si 1, 78 m, iar Bella Thorne are 15 si 1, 64 m
, greutatea nu o stiu! Sper ca te-am ajutat