| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ati citit cartea "Memorii de razboi" de Charles de Gaulle, puteti sa-mi spuneti in cateva propozitii cate ceva?

P.S.: stiu ca e vorba de razboi, dar fiecare autor descrie lucrurile diferit

2 răspunsuri:
| ralucaraly a răspuns:

Ce ar fi daca ai citi tu insati toate variantele cartii asa vei capata mai multa cunostinta

| anonim_4396 explică (pentru ralucaraly):

Merci,eu nu ma gandisem rolling eyes

Voiam o carte pe care s-o citesc si care sa ma prinda. Carti am multe, dar nu ma intereseaza basmele si poeziile.Am pus intrebarea ca sa vad daca se merita sau nu raised eyebrows