| MaryD a întrebat:

Cei care au citit Ciresarii, va rog sa imi spuneti parerea voastra despre aceste carti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt primele carti-care mi-au deschis apetitul pentru lectura-,deci au o importanta mare pentru mine.Mi-au placut foarte mult, sunt palpitante, te regasesti cu personajele...Am ramas dezamagita cand s-a terminat si ultima carte,pentru ca,practic,mi s-a dus o alta realitate, o alta lume in care puteam face ce vreau eu, in care puteam fi libera...
sper ca ai inteles mesajul! spor la citit! funda?big grin

4 răspunsuri:
| Cyclon3 a răspuns:

Din partea mea sunt niste carti foarte bune.Mi-au pus imaginatia la incercare sunt si palpitante sunt cateva fragmente care chiar nu stiam ce sa mai cred

| MaryD explică (pentru Cyclon3):

Si mie mi-au placut, pacat ca s-au terminat

| Mt2ByMy a răspuns:

Buna! Aceste cati mi se par foarte interesante. Te fascineaza. odata ce incepi nu te mai poti opri din citit.

| Pysyqa a răspuns:

Buna!winking
Daaa, am citit.
Este foarte interesanta cartea. Mie imi place foarte mult. Este multa aventura...
Sincer iti recomand si tie cartea!winking
Nu o sa regreti! happy
Sper ca te-am ajutat cu parerea mea.