| silviu_7255 a întrebat:

Cei care aveti 18 ani, ati primit cumva alocatia in ultimele doua luni pe card?

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu am mai primit alocatie din aprilie 2011

am facut 18 ani a trebuit sa completez o foaie ca sunt inca la scoala,

am completat 2 si degeaba,

sper sa vina cat de curand

| alexush a răspuns:

Pentru grenada si pentru tine silviu.eu am facut 18 ani in august, am completat fisa o singura data.trebuie sa duci un extras de cont de la banca.alocatia am luat-o saptamana asta.in orice caz, ea vine.dar incercati sa duceti extras de cont de la banca.

| silviu_7255 explică (pentru alexush):

Sa scot banii de pe cont asta vrei sa zici nu?

| alexush a răspuns (pentru silviu_7255):

Nu.a zis grenada ca a dus o foaie.probabil la secretariat.cand completezi foaia ai acu datele personale si ce mai bagi pe acolo.trebuie sa duci si un extras de cont. extrasu de cont e o foaie A4 pe care scrie numele cnp, contul bancar si niste date despre banca.banu nu ai cum sa scoti daca nu ti-a venit alocatia in cont.

| silviu_7255 explică:

Azi am incercat a 2 a oara pe aceasta luna sa scot, saptamana trecuta si azi, dar imi spune "Fonduri Insuficiente"