| mihai2092 a întrebat:

Cei care cumpara revista Level ma pot ajuta si pe mine? Din cate am vazut pe site este o tombola http://www.level.ro/tombolaiernii, zice ca trebuie sa bagi un cod care il gasesti pe DVD-ul de la revista, eu am DVD-ul de la editia de februarie 2011 si nu scrie, unde trebuie sa scrie?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Te rugăm să introduci aici codul unic inscripţionat pe DVD-ul revistei LEVEL E pe dvd ...citeste mai bine

| xamix a răspuns:

Cautal pe cd sau pe aia in care e bagat cd-ul

| mihai2092 explică:

Pai mai, eu m-am uitat in DVD, in aia unde e bagat DVD-ul si nu este, poate e in DVD-ul din alta editie?