| Miroox a întrebat:

Cei care sunt fani TH(Tokio Hotel)sa mi ia ID scumpika_dulcika97happy puteti si ceilalti dar nu anti-fani ca oricum nu rezolvati nimic credeti ca o sa ma faceti sa nu ii mai ador? NUUUtongue asa ca...mai bine va vedeti de treabawinking va astept in lista mia:*PuuuuP:*

1 răspuns:
| Sperman a răspuns:

Draga mea eu nu o sa-ti dau add. Nu-mi place Tokyo Hotel, nu ascult. Dar nu pot sa te critic sau sa te jignesc fiindca tie iti place o anumita formatie de muzica sau un anumit gen de muzica.
Fiecare asculta ce ii place, asculta ceea ce il face pe el fericit.
O persoana nu se judeca dupa gusturile ei, asculta ceea ce iti place si ceea ce iti face placere. Nu pune la suflet vorbele grele, jignirile pe care unui le adreseaza referitor la gusturile tale.
Romanului ii place sa jigneasca, sa stie el tot ce se intampla in curtea vecinului, ii place sa vada scandal, sa faca scandal.
Poporul roman... o adunatura de prosti, care nu stiu decat sa critice si sa te faca de ras peste tot unde pune talpa.
Nu mai spune-ti ca tiganii ne fac de ras, si romanii ne fac de ras de cate ori au ocazia. Tin sa precizez ca nu sunt rrom si nu le iau nici apararea.
Va rog oameni buni, civilizati-va, iesit in lume si mai vedeti si voi cum se comporta alte tari si faceti o diferenta intrea aceea tara si Romania.

P.S: Dragi romani, civilizati-va. Ocupati-va de lucrurile voastre si vedeti-va de viata. Nu deranjati daca nu sunteti deranjati!

Cu respect,
Heineken.