| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Buna TPU... Credeti ca TH (Tokio Hotel) sunt emo? Sunteti fani? Cei care le vor adresa cuvinte urate voi raporta. Si cat de mult ii iubiti? Eu de abia i-am descoperit si sunt minunat de talentati... Ii ador love struck Aaaa, era sa uit, cele mai dragute admirari vor primi funda si restul vot. Deci, ce credeti cu adevarat despre ei?

5 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Tu mă întrebi, eu îţi răspund. Nu văd motiv să mă raportezi pentru faptul că îmi spun părerea despre nişte fiinţe duse. Cred că sunt emo, nu sunt fană, nu îi iubesc, nu îi consider talentaţi. Nu e nevoie să mă blestemi pentru faptul că ascult muzică de calitate.

| Robert7186 a răspuns:

Cred ca sunt putin emo dar canta ff bine si sunt ff talentati

| mango_7455 a răspuns:

Nu sunt emo...:X ii ador ii stiu de vreo 2-3 ani si sunt super thari:X:X:X:X
cand i'am vazuth prima datha m-am indragostith de ei:X:angry de Tom si Bill)big grin si au niste melodiiii super thari.:X:X
cand am inceputh eu sa skl TH toata lumea dn cartier s-a luath dp mine si au inceputh sa ask si ei...mrg...
Da eu sunt fan si ii iubesc extremmmm:X:X:X:X:X:X

| Didi33D a răspuns:

Nu doamne sunt cei imi tari mai ales tom emo poate sunt in mintea handicapatilor care cred ca sunt ba cas emo ba cas gay mai lasati frate in pace ce aveti cu ei?

| andrutzaZendi2Bella a răspuns:

Sigur ca Da categoric Ca sunt emo s oberva dupa machiaj si freza dar doar Bill si Georg sunt emo In rest Tom E hIP hOP sI Gustav e cel simplu Pai fiecare au calitatiille lor Bill canta super Georg e talentat la chitara tom canta super la chitara si Gustav stie ce face cand canta la tobe Sunt talentatii Mie imi place Mult melodia Rette michSunt ff talentatii fundita?tonguetongue