| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Buna TPU... Credeti ca TH (Tokio Hotel) sunt emo? Sunteti fani? Cei care le vor adresa cuvinte urate voi raporta. Si cat de mult ii iubiti? Eu de abia i-am descoperit si sunt minunat de talentati... Ii ador love struck Aaaa, era sa uit, cele mai dragute admirari vor primi funda si restul vot. Deci cum va plac melodiile lor?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu-mi plac.O singura melodie e decenta de la ei, si anume World Behind My Wall.Sunt slabuti, Tom Kaulitz are o voce de zici ca il spanzura cineva si ceilalti membri nu-mi plac, imi par niste wannabe.Cam face de ras rockul german Tokio Hotel...stai ca de fapt ei sunt pseudo-rockeri.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as iubi adanc si patrunzator daca as fi baiat! Hai raporteaza-ma. Nu imi plac, sunt niste emolai cocalari cu melodii nerealizate. Am o opinie negativa. Trebuie sa ai simtul responsabilitatii cand postezi o intrebare pentru ca nimeni nu e obligat sa fie de acord cu tine. Si e democratie, nu am folosit cuvinte vulgare deci am dreptul sa imi exprim opinia!

| alinamonia a răspuns:

Sunt foarte misto sunt o fana ii iubesc din toata inima mea.Pwp