| D[:x] a întrebat:

Cei din Baia Mare stiti cumva care este pretul unui bilet la cinematograful Dacia? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| c8ilcopac a răspuns:

Un bilet costa 7 lei, indiferent de ora. Eu am fost vineri cu colegii si ne-am uitat la Avatar, pana joi ruleaza tot Avatar. Programul cred ca este urmatorul: ruleaza film de la ora 14, 17, 20.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cum zice raul, depinde si de ora la care mergi, am impresia ca seara e mai ieftin biletul. nici eu nu am mai fost de vreo zece ani. fa un drum pana acolo, ca au preturile afisate.

| BassHunter13 a răspuns:

Intre 6-10 lei nu am mai fost de mult