| andreutz a întrebat:

Celor ce poarta numele Sfantului Ion va doresc sa aveti parte de tot ce va doriti. O viata numai cu bucurii si cat mai lipsita de griji, alaturi de cei dragi voua! Sa fiti mandri de numele asta, e lucru mare! Numai bine va doresc tuturor!

P. S Pentru,, babalaci,, amintiti-va de http://www.youtube.com/watch?v=kdZrbwwGOG4&feature=relat ed merita ascultata, macar astazi!

2 răspunsuri:
| andreutz explică:

Vorba aia...mai bine mai tarziu decat niciodata happy

| CristiB93 a răspuns:

Multumesc si eu iti doresc sa ai part de tot ce iti doresti tu si ai dreptate, sunt mandru de numele asta fiind-ca e un nume de sfant happy

Întrebări recente