| emy a întrebat:

La multi ani(anticipat) pentru toti cei care purtati numele de Ion, Ioana s. a. m. d., si pentru toti cei dragi voua! Va doresc sa aveti o zi frumoasa, sa aveti parte de multa sanatate, si de tot ce va doriti!

5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Azi e ziua mea! \dancing Daniel - Ionuţ big grin

La multi ani tuturor! kisskiss

| Katiee^^ a răspuns:

Multumesc multumesc multumesc happy, dar nu ma cheama Ioana sad

| BiiBiis a răspuns:

La multi ani! Sa va dea Dumnezeu tot ce doriti si numai impliniri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulți ani cu sănătate, fericire, prosperitate și distracție plăcută alături de cei dragi.
Numai bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca pana ak nu se numeste nimeni asa (prima care raspunde, acum depinde cand imi este publicat raspunsul).
Si eu vreau sa le urez tuturor celor care poarta acest nume : La multi ani!