| mariaa05 a întrebat:

Cesport sa fac sa ma inalt? Sau o alta modalitate?

Răspuns Câştigător
| Cher22 a răspuns:

Eu vreau sa scad in centimetrilaughing am umblat la piscina ( nu faceam cursuri ) si m-am dezvoltat foarte tare in inaltime am 1.54 iti recomand inotul, basketu-l (daca esti baiat )si voleiul. Am o prietena la volei si s-a inaltat foarte tare. Ai de ales intre inot si volei sunt cele mai bunewinking
Funda plssss! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cel mai bun sport pentru a creste in innaltime este Volei-ul.
De asemenea poti sa sari (mult) coarda, asta te va ajuta de asemenea.

| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

Basketul este cel mai bun happy

Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!

| larousee a răspuns:

Baschet, volei. daca esti in crestere va functiona happy

| Mauve a răspuns:

Inot, basket, volei.