| Swany a întrebat:

Ceva idei cum sa-mi fac parul? big grin

Il am. thinking

Pana unde incep umerii

si momentan nu. mi vine nici macar o idee`:-

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Si eu il am tot pana unde incep umerii si mi-l fac intors in exterior( in poza de la avatar) si imi fac bucle, chiar daca am parul scurt imi sta bine cu bucle, sau simplu il las normal si imi prind o clama dreagutza in stanga sau dreapta. Pentru ambele metode iti trebuie un uscator de par si o perie de coafat. Succeswinking

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Daca e filat, cu atat mai bine iti va iesi, daca ti-l intorci in exteriorwinking

| Swany explică:

Am fosthee hee

Acum cateva zile :d

Il am filat si scurt oh go on

Intins nu. mi sta bine :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Mergi la un hair stilyst si ai rezolvat problema.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o fata de 11 ani si nu stiu azi cum sa imi fac parul! Ei, bine, il am pana la umeri si... m-am saturat de COADAcryingcryingnu stiu! HELP-ME! ps:RASPUNDETI SI VOI ACUM!happy:*:*:*:*love strucklove strucklove struckMultumesc! Mult!