| Eu_9064 a întrebat:

Ceva jocuri gen secon life; imvu

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Uite niste jocuri care se joaca pe internet:

-OurWorld
-YoVille (de pe facebook, dar e destul de dragut)
-Lady Popular
-Switchin(mai sunt si altele.doar scrii switchin pe google intri pe site si iti 4 jocuri)
-Stardoll
-MissBimbo(nu l-am incercat dar am auzit ca este fain)

Astea stiu jocuri gen second life si imvu. Cele ce trebuiesc instalate:

-Sims1
-Sims2
-Sims3
-Metin2

Astea le stiu cele in gen second life si imvu. Uite mai stiu si alte jocuri pe care poate vrei sa incerci:

De pe net:
-Webkinz
-Pandanda
-Club penguin
-Conquiztador

Cele ce trebuiesc instalate:
-Counter strike(nu stiu daca o sa-ti placa)
-Roller coaster tycoon (1, 2 si 3. cel mai fain mi se pare 3)
-Bus driver
-Elasto mania
-Gta (multiplayer si singleplayer, sunt mai multe tipuri:san andreas, samp, vice city etc)

Astea sunt toate jocurile care le stiu. Sper sa-ti placa si un an nou fericit!

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Sims 2, Sims 3