| almaz a întrebat:

Ceva metode de relaxare? Ceva pentru stresuri / rutina zilnica...ce variante efective cunoasteti? Mersi)))

P.S: Baiet, 22 ani )))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cateva exercitii fizice timp de 30 de minute, o sa-ti dea un tonus pozitiv. Poti sa faci si in casa, iti aerisesti camera inainte si dupa dai drumu la ce muzica-ti place. Varianta mai rapida e un pahar de ceva tarie laughing
Gandeste pozitiv si nu lasa orice nmic sa te afecteze.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Băietlaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bere multă

| vocea a răspuns:

Salut, ai putea incerca un masaj de relaxare, un film vazut singur sau cu cineva drag, o baie fierbinte, mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune muzica la casti si da-o la maxim astfel incat sa nu auzi nimic din ce este in jurul tau si sa lasi cuprins de ea, trebuie sa iti alegi cu grija melodii care sa emane o energie pozitiva si sa iti dea o stare de relaxare
plimbarica (o jumatate de ora dimineata si alta jumatate seara si va fi ok...te poti elibera, iti face bine si iti poti calcula mai bine gandurile )

| Niklauss a răspuns:

Jocuri pc
Seriale
Muzica la pian, vioara
Plimbare pe afara
Sport

Sper ca te-am ajutat.

| Edisor27 a răspuns:

Plimbarea e buna

| Lusca1995 a răspuns:

Baga niste seriale acolo laughing