| YqLmX a întrebat:

Ceva moduri euro truck simulator aveti sa-mi dati si mie link.de preferat pentru harti de tara si autobuze(scania, volvo, mercedes).

6 răspunsuri:
| Sergiu95 a răspuns:

Aici ar trebui sa gasesti ceva.Am vazut ceva cu scania si pacolo iti explica si cum sa le bagi http://romanian-truck-simul.forumz.ro/moduri-f14/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| thelostboy69 a răspuns:

Salut, joci Euro Truck Simulator si te-ai saturat sa joci singur? Ei bine acum alunga plictiseala si vino la firma noastra Frutti fresh&Izvorul minunilor si noi iti putem garanta ca nu te vei plictisi, firma noastra laudandu-se cu camioane de tip vechi Volvo Fh 12 respectiv Fh 16, Mercedes Actros, iar daca nu esti atras de nici-un camion, nimic mai simplu, vino cu propriul tau camion si vei lucra pe contract. Firma noastra numara in acest moment 8 soferi, iar firma mai dispune si de un server de TeamSpeak2 prin care ne putem auzi in timpul curselor. Va asteptam! daca esti interesat cauta-ne la id de messenger thelost_boy69 sau ediedi96

| Ady_Adytza_1994 a răspuns:

Uite aici:http://ets2.lt/
Dupa ce descarci extrage si pune tot in my documents/Euro truck simulator2/mod